Корзина
42 отзыва
+380676722771
+380
67
672-27-71
+380
67
672-27-71
+380
99
192-77-71
+380
73
019-46-69
Kitti Cora - интернет магазин для мам и малышей
  • picture 1

Органайзер. Календарик копнярик

Календарик – Копнярик  це інструмент мотивації для досягнення конкретно поставлених цілей, а також система моніторингу та аналізу власної ефективності та емоційного стану.

Його можна застосовувати в сфері особистого розвитку, навчанні, реалізації будь - яких індивідуальних та бізнес проектів.

Використання можливе як на індивідуальному так і на командному рівні.

Копнярик показує, де споживач знаходиться в розрізі часу (день, місяць, рік), показує на що він витрачає час впродовж дня, місяця, року, мотивує досягати визначені цілі, та робити дії необхідні для їх досягнення, виховує постійність та регулярність визначених кроків. За його допомогою можна аналізувати зроблені дії, своє відношення до них, бачити ефективність протягом часу, коли були успішні та кризові дні, робити необхідні корективи в планах.


Календарик - Копнярик існує в двох варіантах:

1.    Календарик – Копнярик як плакат формату А1. Його перевага в тому, що є можливість бачити весь рік відразу, тобто всю картину в цілому. Крім того в ньому реалізована додаткова мотиваційна складова : «Моє минуле» (вже прожиті роки життя) та «Моє майбутнє» (роки які планується прожити)

2.    Календарик – Копнярик як перекидний річний календар формату А4 з сторінками інструкції та аналізу та інструментом Колесо життя.  Цей інструмент потрібен, щоб допомогти споживачу  швидше проаналізувати життя, знайти потребу та поставити цілі.

Перевага цього варіанту є у можливості ставити не тільки річні, а й місячні цілі, та дії, що дозволяє робити більш детальний процес планування, та дає можливість корегувати плани та дії «на ходу». Крім того в цьому варіанті можливий не тільки річний а й щомісячний аналіз дій та результатів.

Перевагою обох варіантів також є те що можна розпочати заповнювати не з 1 січня нового року, а з поточного місяця. Це дає можливість не відкладати намічені плани та зміни у житті, а починати реалізовувати їх негайно.

 

 

 

 

Запозичення.

Основою для створення Календарика – Копнярика є календарик-пинарик Дмитра Литвака

 

http://www.improvement.ru/zametki/pinarik/

 

З нього запозичене схематичне зображення часу, а саме:

1.    Розбивка місяців поточного року по горизонтальних рядках: один рядок - один місяць.

2.    Розбивка рядка місяця по клітинах: одна клітина - один день

3.    Над площею календаря поточного року, розміщені роки минулого життя, а під нею – роки майбутнього. Одна клітина – один рік. (для великого варіанту  А1)

 

 

Успіх став ще більш доступнішим!

 

Пропоную розпочати зміни в своєму житті з інструментом тайм менеджменту Календариком-Копняриком.

Автором цього інструменту став Львівський практичний психолог та соціальний педагог, випускник Вищої Європейської Школи Бізнесу.

Інструмент запатентовано в Україні.

 

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: