Продавец Kitti Cora - интернет магазин текстильных изделий для всей семьи развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
156 отзывов
Kitti Cora - текстильные изделия для всей семьи
+380676722771
+380991927771
Корзина
 • picture 1
  влево
  • Календарик-копнярик, фото 2
  вправо
  Календарик-копнярик

  Календарик-копнярик

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

  320 грн.

  Показать оптовые цены
  Купить
  +380676722771
  • +380676722771
  • +380991927771
  возврат товара в течение 14 дней по договоренности
  У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
  Календарик-копнярик
  Календарик-копнярикВ наличии
  320 грн.
  Купить
  +380676722771
  • +380676722771
  • +380991927771
  Описание
  Характеристики
  Информация для заказа

  Авторська розробка.

  1.  Назва твору. Унікальність назви «Копнярик»

  Корінь слова копнярик є «копн», від слова копняк. Що в академічному тлумачному словнику української мови (http://sum.in.ua/s/kopnjak) має значення (в розмовній мові) - удар ногою. Цю енергію та динаміку руху, що є у значенні слова і передає сам календар та його назва. А звучання цього слова має в собі західний діалект, що додає йому колоритності, робить його «соковитим», наповнює його барвами, та створює цілу картину цього захоплюючого руху.

  Слово «Копнярик» є унікальним та відсутнє у словниках.

   

  2.  Зовнішній вигляд, графічне зображення основного елемента:

  Квадрата - Копнярика

   

  Унікальним е Квадрат-Копнярик. Власне це і є сам Копнярик. В центрі квадрата є коло. Від лінії кола і до вершин квадрата ведуть діагоналі, які розділяють квадрат на чотири одинакові сектори.

  Він є як окремим елементом для постановки цілей так і вписується в клітинку дня для  мотивації, моніторингу та аналізу ефективності.

   

  3.  Таблиця Настрій – Ефективність.

  Таблиця Настрій-Ефективність необхідна для того, щоб графічно відобразити різними знаками та кольором певні рівні настрою та ефективності.

  В центрі Квадрата є коло. В кінці дня споживач замальовує його кольором відповідно до Таблиці Настрій-Ефективність.

  Для відображення ефективності впродовж дня були вибрані наступні кольори-індикатори:

  Червоний.  0-33% ефективності.  Мало що вдалось зробити. Найбільш швидко сприймається колір. Максимально фокусує увагу. Повідомляє про небезпеку, проблеми, які можуть виникнути, якщо не звернути на нього увагу. Швидкість сприйняття висока.

  Жовтий.  34-66% ефективності  Зроблено половину від плану. Колір енергії, колір лідерства. Дуже дратівливий колір, на який неможливо не звернути увагу. Швидкість сприйняття висока.

  Зелений.  67-90% ефективності Більшість справ зроблено. Колір волі. Заспокійливий колір. Говорить про те що все йде гаразд і можна рухатися далі. Позитивно сприймається більшістю людей. Швидкість сприйняття низька.

  Синій.  91-110% ефективності  Зроблено все і більше. Строгий, ділової колір. Налаштовує на ефективну тривалу роботу. Відмінно сприймається більшістю людей. Швидкість сприйняття середня.

  Таким чином були враховані психологічні особливості сприйняття кольору людиною: колір та знак швидше сприймається мозком, ніж літери та слова. Крім того сам колір має дієвий вплив на діяльність людини.

  Для відображення емоційного настрою впродовж дня були вибрані наступні знаки-індикатори:

   Вибрані основні настрої людини, які схематично зображені наступним чином:

  Погано. Сумно.                  Так собі. Більш – менш.

  Все ОК. Нормально.          Весело. Все чудово.

  Індикатори настрою ставляться в тому ж колі що й індикатори ефективності. Настрій визначається суб’єктивно та незалежно від ефективності. (Може бути висока ефективність і поганий настрій, чи навпаки).

   

  4.  Функціональне використання Квадрата - Копнярика

  Квадрат-Копнярик виконує наступні функції:

   

  А. Цілеутворення на рік, місяць.

  В великому Квадраті-Копнярику над кожним сектором пишуться цілі, які споживач планує досягти протягом певного часу (рік, місяць). В середині кожного сектора, по черзі (1,2,3) пишуться ті конкретні дії, які споживач планує робити для досягнення власної цілі.

  Поставлені цілі та написані дії мають бути конкретними, оскільки їх доведеться повторювати впродовж певного періоду (рік, місяць). Споживач буде чітко бачити що він має зробити для досягнення цілей. Ступінь виконання можна буде виміряти як кількісно так і якісно. Заповнюючи календар, з часом самі заповнені дні можуть мотивувати рухатись далі і ціль не буде вже здаватись недосяжною. Сам календар показує часові рамки для досягнення поставленої цілі, оскільки ціль ставиться на певний період (місяць, рік).

   

  В. Для позначення виконаних дій, моніторингу та аналізу динаміки ефективності.

  В маленькому в клітинці кожного дня графічно зображений  маленький Квадрат-Копнярик, де відмічається вже виконання раніше спланованих дій. На місці певної дії (1,2,3) споживач, щоб відзначити її виконання, ставить або № дії, або першу літеру яка їй відповідає.

  Таким чином впродовж дня або по його завершенні, заповнюючи календар, формується розуміння власної ефективності по відношенню до поставлених цілей, та проводиться аналіз записаних результатів. І підсумовуючи прожитий день, як результат аналізу, споживач малює в центральному колі колір-індикатор його денної ефективності. Це робиться згідно Таблиці Настрій-Ефективність.

  Окрім того що в календарі відзначаються дії для досягнення певних цілей, ще можна заповнювати додатковими знаками чи символами, які покажуть чим наповнений день, наприклад: ♥ почуття,  ☼ природа,  $ дохід,  ♪ музика, ►TV, @ Інтернет та інші. Ця записана інформація також корисна для аналізу ефективності. Вона допомагає визначати на що крім запланованих дій був витрачений час протягом дня. Дана інформація заповнюється за бажанням споживача.

  В результаті споживач може бачити і аналізувати свою ефективність протягом певного періоду (напр. місяця), усвідомлювати від чого вона залежить, згадувати певні періоди свого життя, бачити чи є закономірності зміни його ефективності. Це дає можливість аналізувати, робити певні висновки і вносити корективи в свою діяльність, корегувати дії та цілі.

   

  С. Для позначення емоційного настрою, його моніторингу та аналізу динаміки.

  В маленькому Квадраті-Копнярику (в клітинці кожного дня) відмічається також емоційний стан. Підсумовуючи прожитий день, як результат аналізу, споживач малює в центральному колі знак-індикатор емоцій, які переважали впродовж дня. Це робиться згідно Таблиці Настрій-Ефективність.

  В результаті споживач може бачити і аналізувати свій емоційний рівень протягом певного періоду (напр. місяця), усвідомлювати наскільки він є щасливою людиною,  наскільки його емоційний стан залежить від ефективності, згадувати певні періоди свого життя, бачити чи є закономірності зміни його настрою. Це дає можливість аналізувати, робити певні висновки і вносити корективи в своє життя.

   

  Основные
  Количество в упаковке1 шт.
  Количество страниц1 шт.
  Количество листов1 лист.
  Страна производительУкраина
  Язык изданияУкраинский
  Цвет бумагиБелый
  Возрастная группа  Для детей и взрослых
  ВидНедатированный
  • Цена: 320 грн.