Корзина
118 отзывов
Kitti Cora - текстильные изделия для всей семьи
+380676722771
+380991927771
+380730194669
Корзина

Як вибрати подушку для вагітних

Не секрет, що вагітність приносить велику кількість переживань, емоцій і радості, а також брак сну. Недосипання, погана якість сну приводить до дратівливості, швидкої стомлюваності і виснаження нервової системи.


Очевидно, що хороший сон просто необхідний для вагітних, так як це не тільки прекрасне самопочуття вагітної жінки, але і також можливість народити здорового малюка. Вагітна жінка повинна володіти міцним сном, а для цього необхідно правильне розташування на ліжку, яке буде комфортним і зручним, і в цьому дуже велику роль відіграє подушка для вагітних.

Подушка для вагітних
Якщо не позбуватися від накопичуваної втоми, то стомлення з часом буде все частіше і частіше відвідувати жінку, так відбуватиметься виснаження ресурсів організму. Щоб правильно відпочити під час сну необхідно правильно лягати спати.


Але на останніх стадіях вагітності все важче знаходити зручну позу для сну.


Не рекомендується спати вагітним жінкам на спині, що може призвести до порушення кровопостачання плаценти, яка викличе у малюка дискомфорт.

 

На животі спати буде також неможливо, оскільки зростаючий живіт не дозволить цього зробити.

В результаті, щоб отримати правильний здоровий сон необхідно спати тільки на боці.
Однак треба зауважити, що таке становище здатне викликати затікання м'язів, поява втоми в області спини, а також постійним пошуків більш зручної пози. В результаті вийде, що вранці вагітна жінка буде почувати себе втомленою і не виспався, стає боле дратівливою.


Для полегшення сну можна скористатися чотирма подушками: одну покласти під голову, іншу ― під живіт, третю & mdash; між колін, а четверту & mdash; під поперек.


Проте за допомогою подушки для вагітних значно все простіше і зручніше & ndash; голову укладаєте на верхній вузький край, потім увігнуту частина направляєте під живіт, а інший кінець вкладіть між ніг. Саме в такому положенні абсолютно всі м'язи, які найбільш всього відчувають напругу, будуть знаходитися в розслабленому стані.


Якщо говорити про матеріал з якого виготовлена ​​подушка, то слід & nbsp; звернути увагу на якість чохла. Він повинен бути приємним і м'яким на дотик, легко стиратися, зручно зав'язуватися або застібатися, а також зберігати необхідну вам температуру. Краще всього, якщо чохол буде виготовлений їх натурального матеріалу, такого, як бавовна. Можна використовувати також такі матеріали, як сатин або бязь.


Ідеальний наповнювач для таких подушок & ndash; холлофайбер. Подушки з холлофайбером довговічні, не вбирають запах, легко стираються, при цьому зберігають свої властивості.

 

Які бувають подушки для вагітних.


U-подібна - найпопулярніша подушка.

Подушка U

 

Вночі вона рівномірно підтримає спину і зростаючий живіт. Між собою вони розрізняються за розміром. Це подушка на все тіло, забезпечує підтримку з двох сторін. Такі подушки найбільше підходять тим, хто під час сну часто перевертається з боку на бік. З такою подушкою, крім того, що стегна, спина, шия і хребет будуть знаходитися в природному положенні, будуть підтримуватися ще й ваші коліна. Її головна зручність: перевертаючись у сні, немає необхідності її перекладати з собою, вона повністю оточує вас своїми обіймами.
Ще один безперечний плюс & mdash; під час денного відпочинку вона допоможе прийняти будь-яке зручне положення.

 


Подушка "G";

Подушка G

з'явилася на вітчизняному ринку порівняно недавно, вона допоможе зняти м'язову напругу, на неї можна покласти голову, обхопити ногами, спертися спиною або підкласти під живіт. Днем з нею добре відпочивати, читаючи книжку або дивитися телевізор.


Подушка форми "С";

Подушка С

Це така ж зручна модель, але ще більш компактна, хоча її компактність не вимагає використання додаткових пристосувань для голови і також ефективно знімає напругу з м'язів, даючи можливість їм відпочити.

Схожа на човник форма буде ідеальною і при годуванні груддю. Її також можна трансформувати в зручне пристосування для підтримки спини. Тому ви вільно і природно будете перебувати в положенні сидячи або напівлежачи.

 


Подушка "J";

дозволяє зручно влаштуватися і вночі і вдень. Вона дбайливо обійме ваше тіло, на неї можна покласти голову, опереть спину або живіт. Завдяки вдалій формою і розмірами її можна взяти в поїздку, у гості.

 


Подушка "L";

Подушка J

представляє собою довгий валик із закругленою верхньою частиною для голови. Не займає на ліжку багато місця, забезпечить зручність майбутній мамі в будь-якій ситуації.


I-образна

Подушка І

подушка компактна, розвантажить ваш хребет, дозволить відпочити напруженим м'язам, зніме втому з тіла. Плюсом є порівняно невисока ціна.


Всі подушки багатофункціональні. Їх можна скручувати і згортати. Вони незамінні для нічного сну і денного відпочинку вагітних. В останні місяці жінці все важче знаходити зручне положення. Великі подушки допоможуть підібрати комфортну позу.
Затишні подушки дозволять розслабитися і чудово відпочити, знімаючи напругу з попереку, шиї і плечей.

 

Подушка для годування

Дуже часто подушки для вагітних надалі використовують і як подушок для годування. Оберніть подушку навколо тіла, підклавши один край під спину, інший ― на коліна. Таким чином, ваша спина отримує опору, розвантажується хребет, плечовий пояс і шийний відділ. Звільняються руки, якими ви можете укласти крихітку на м'яку перину і перекладати, якщо потрібно від одних грудей до іншої.


Годування перетворюється на приємний не утомливий процес, адже груднички можуть їсти дуже повільно. А якщо врахувати частоту годування в перші тижні, то допомога подушки стає істотною.


Коли дитина ледь підріс, то поклавши подушку на край дивана, ви зможете ненадовго відлучитися, м'який бар'єр вбереже мальца від скочування на підлогу.


Починаючому сідати малюкові з подушки можна спорудити м'яке гніздечко. Подушка стане чудовою підстраховкою під час перших спроб крихти перевернутися, сісти або стати на ніжки, перетвориться на м'який і затишний манеж, підтримає незміцнілу спинку.


Вибрати подушку для себе Ви можете на нашем сайті


Виписка теж важливий етап і хочеться щоб цей день було свято і малюк був красивим. Вам допоможуть набір для виписки з родддома .


Після народження Вам можливо захочеться здійснити хрещення малюка. Для цього необхідний набір для хрещення. Багатий вибір крижма і наборів для хрещення Ви знайдете на нашому сайті.


І також доглядати за малюком Вам допоможе така незамінна річ як слінг .